.

.::.  Hakkımızda .::.

 
EHİL HACAMAT ; Hacamat ve sülük tedavisi alanında hizmet vermektedir.

Ehil Hacamat Merkezi, yitirilmiş, unutturulmuş bir şifa kaynağı olan hacamat ve sülük tedavisinin daha geniş kitlelere ulaşması ve insanların hayatlarını daha sağlıklı ve hastalıklardan uzak geçirmeleri için peygamberimizin de yaptırıp tavsiye ettiği bu yöntemin yeniden ihyası için çalışan bir merkezdir.

Bir hadis-i Şerifde Efendimiz (s.a.v) buyuruyorki;  ‘Sizin tedavi olmak için başvuracağınız en iyi çare Hacamattır’ (Hadis-i Şerif) 

Haccam Hasan AKKURT; Uzun yıllardır birikmiş olan deneyim ve uzmanlığını, hacamat ve sülük tedavisinin yanında bu işe gönül vermiş insanlara eğitim alanında da hizmet vermektedir. 

Başta Konya ve ilçeleri başta olmak üzere, davet üzere pek çok ilimizde hacamat tedavisi, sülük tedavisi, hacamat ve sülük eğitimi hizmeti vermekteyiz.

Hacamat tedavisi, kulaktan dolma bilgilerle değil, gerçek eğitim ve bilgiyle yapılmalıdır. Hacamat Sertifikamızda, bunun en önemli ispatı konumundadır.

Hacamat tedavisini kendi hijyenik kliniğinde ve hijyenik araç ve gereçlerle  steril  bir ortamda gerçekleştirmektedir.

Hacamatı yapan kimseye HACCAM denir. Haccam her haliyle, temizliği ile ve hacamat mekanıyla güven vermelidir. Haccam, Hacamat olacak yerleri çok iyi bilmelidir. Çünkü her nokta için ayrı bir tecrübe gerekir.

Tavsiyemiz odur ki, kurs alırken en çok dikkat ettiğiniz şey, nebevi metoda ve insan vücudunu öğrenmeye müsait bir kurs olsun. Hacamat kurslarımızda sizler için her zaman en iyisini arzuluyoruz.

 
Hasan AKKURT
Haccam ve Sülük Terapisti