İletişim : 0 553 289 42 77

 

Hakkımızda


EHİL HACAMAT ; Konya'da Uzun yıllardır hacamat ve sülük terapisi ve sülük satışı davisi alanında hizmet vermektedir.


Ehil Hacamat Merkezi, yitirilmiş, unutturulmuş bir şifa kaynağı olan hacamat ve sülük tedavisinin daha geniş kitlelere ulaşması ve insanların hayatlarını daha sağlıklı ve hastalıklardan uzak geçirmeleri için peygamberimizin de yaptırıp tavsiye ettiği bu yöntemin yeniden ihyası için çalışan bir merkezdir.


Haccam Hasan AKKURT; Uzun yıllardır birikmiş olan deneyim ve uzmanlığını, hacamat ve sülük tedavisinin yanında bu işe gönül vermiş insanlara eğitim alanında da hizmet vermektedir.


Başta Konya ve ilçeleri başta olmak üzere, davet üzere pek çok ilimizde hacamat tedavisi, sülük tedavisi, hacamat ve sülük eğitimi hizmeti vermekteyiz. Hacamat tedavisi, kulaktan dolma bilgilerle değil, gerçek eğitim ve bilgiyle yapılmalıdır. Hacamat Sertifikamızda, bunun en önemli ispatı konumundadır. Hacamat tedavisini kendi hijyenik kliniğinde ve hijyenik araç ve gereçlerle steril bir ortamda gerçekleştirmektedir.


Hacamat, Konya hacamat tedavisi, Konya hacamat kursu, Konya sülük tedavisi, Konya sülük kursu, Toptan sülük satışı, hacamat kursu fiyatları, hacamat tedavisi, Konya hacamat fiyatları, hacamat kursu fiyatları, sülük kursu fiyatları, hacamat yapan yerler, sülük satışı, Konya hacamat, hacamat tedavisi, hacamat kursu, hacamat eğitimi, uygulamalı hacamat sülük kursu, hacamat fiyatları, hacamatçı, evden hacamat, hacamat fiyatı,